Kariera

Kierownik budowy o specjalności konstrukcyjnej

Miesjce pracy: Łowicz, Skierniewice, cała Polska
Data rozpocząecia: 01.09.2019r.
Wymiar pracy: 1 etat

Obowiązki:

  • Nadzór nad realizacją robót i koordynacją prac na budowie, przekazywanie uzgodnień technicznych
  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP
  • Raportowanie realizacji robót
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy
  • Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe – inżynier budownictwa, inżynierii środowiska
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej ze znajomością AutoCAD, Norma
  • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office
  • Samodzielność
  • Komunikatywność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji (uprawnienia budowlane)
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole.
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ekoenergia.co