Kariera

Specjalista ds. zamówień publicznych

Miesjce pracy: Łowicz, Skierniewice, cała Polska
Data rozpoczęcia: 26.11.2019r.
Wymiar pracy: 1 etat

Obowiązki:

  • czytanie oraz analiza ogłoszeń przetargowych,
  • przygotowanie dokumentów przetargowych od strony formalnej ,
  • kompletowanie oferty przetargowej oraz dbałość o jej terminowe  dostarczenie,
  • uzupełnianie dokumentów w toku badania oferty

Oczekiwania:

Poszukujemy osoby:

  • dobrze zorganizowanej
  • skrupulatnej
  • sumiennej
  • lubiącej pracować w zespole oraz dobrze funkcjonującej pod presją czasu.

W pierwszej kolejności rozpatrywane będą aplikacje z wykształceniem prawniczym oraz doświadczeniem w zamówieniach publicznych.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia gruntownej wiedzy oraz doświadczenia na temat zamówień publicznych
  • pracę w prężnie rozwijającym się podmiocie będącym w czołówce firm budowlano-instalacyjnych w kraju
  • szerokie spektrum rozwoju oraz awansu,
  • dobre warunki pracy oraz płacy

Wynagrodzenie w przedziale 3500-4800 zł brutto

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ekoenergia.co