Kariera

Kierownik Kontraktu województwo mazowieckie

Miesjce pracy:województwo mazowieckie
Data rozpoczęcia:
Wymiar pracy:1 etat

Obowiązki:

-> nadzór nad realizacją robót i koordynacja prac na budowie

-> weryfikacja harmonogramu terminowego robót

-> monitorowanie planu wykonania robót: udział własny, udział podwykonawców

-> zarządzanie powierzonymi zasobami ludzkimi

-> prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy

-> rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach

-> okresowe raportowanie Zarządowi stanów realizacyjnych kontraktów

-> zapewnienie rzetelnej realizacji procedur wewnętrznych

Oczekiwania:

-> wykształcenie wyższe techniczne

-> doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – warunek konieczny

-> obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office, znajomość Excel, AutoCAD, Norma

-> umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej

-> samodzielność

-> komunikatywność

-> znajomość prawa budowlanego

-> prawo jazdy kat B

-> uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem

Oferujemy:

-> możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

-> umowę o pracę

-> niezbędne narzędzia pracy

-> atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

-> pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

-> pracę w firmie o ugruntowanej pozycji Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ekoenergia.co