Kariera

Kierownik robót elektrycznych woj. łódzkie

Miesjce pracy:Województwo łódzkie
Data rozpoczęcia:
Wymiar pracy:1 etat

Obowiązki:

-> kierowanie robotami budowlanymi w specjalnościach elektrycznych

-> planowanie i koordynowanie robót elektrycznych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i przepisy BHP,

-> prowadzenie dokumentacji w zakresie robót elektrycznych,

-> ustalanie zakresu zawieranych umów z podwykonawcami i dostawcami,

-> kontrolowanie podwykonawców zgodnie z zawartym kontraktem oraz dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP,

-> raportowanie do przełożonego o postępie robót

Oczekiwania:

-> wykształcenie wyższe pełne w zakresie instalacji elektrycznych

-> mile widziane uprawnienia budowlane w zakresie kierowania robotami o specjalności elektrycznej

-> umiejętność czytania projektów budowlanych

-> dyspozycyjność

-> zaangażowanie

-> mile widziana umiejętność kosztorysowania

-> bardzo dobra znajomość zasad i przepisów BHP

Mile widziane

-> umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych

-> doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-> możliwość rozwoju zawodowego

-> umowę o pracę

-> nowoczesne narzędzia pracy

-> atrakcyjny pakiet wynagrodzeń

-> pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

-> pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

-> rozwój osobisty poprzez stały system szkoleń dedykowanych     Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ekoenergia.co