Kariera

Kierownik robót sanitarnych

Miesjce pracy:Województwo łódzkie
Data rozpoczęcia:1.02.2021
Wymiar pracy:1 etat

Obowiązki:

-> Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania prawa budowlanego i specyfikację techniczną,

->Kontrola budżetu projektu, w tym prowadzenie finansowych rozliczeń inwestycji,

-> Tworzenie oraz kontrola harmonogramu robót, koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń,

-> Odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,

-> Optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej i uzgadnianie z zamawiającym rozwiązań zamiennych,

-> Ofertowanie oraz prowadzenie negocjacji warunków umowy z podwykonawcami,

-> Bieżące raportowanie o przebiegu prac.

Oczekiwania:

-> Wykształcenie techniczne średnie lub wyższe – inżynieria środowiska lub pokrewne;

-> Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w branży sanitarnej – co najmniej w ograniczonym zakresie lub posiadanie doświadczenia niezbędnego do uzyskania w najbliższym czasie uprawnień do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie;

-> Wymagane min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

-> Biegła umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej wraz z umiejętnością określenia specyfikacji materiałów do zamówienia;

-> Wymagana znajomość programów graficznych typu AutoCAD oraz programów kosztorysowych np. Norma,

-> Obsługa komputera, w szczególności biegła znajomość obsługi programów biurowych (pakiet Office) w tym arkuszy kalkulacyjnych;

-> Samodzielność, komunikatywność, dyspozycyjność;

-> Prawo jazdy kat. B

-> Możliwość pracy na terenie całego kraju – ze wskazaniem na obszar województwa łódzkiego.

Oferujemy:

-> Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji (uprawnienia budowlane),

-> Umowę o pracę,

-> Niezbędne narzędzia pracy,

-> Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,

-> Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole,

-> Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji.

Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ekoenergia.co