Kariera

Kierownik budowy / Kierownik robót woj. łódzkie

Miesjce pracy:województwo łódzkie
Data rozpoczęcia:
Wymiar pracy:1 etat

Obowiązki:

-> nadzór nad realizacją robót i koordynacją prac na budowie, przekazywanie uzgodnień technicznych

-> kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP, rentowności prac

-> zarządzanie powierzonymi zasobami ludzkimi

-> raportowanie realizacji robót

-> prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy

-> rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach

Oczekiwania:

-> doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- warunek konieczny

-> preferowane wykształcenie minimum techniczne kierunkowe -> obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office- warunek konieczny -> samodzielność, komunikatywność

Mile widziane:

-> uprawnienia budowlane do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
-> doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, znajomość AutoCAD, Norma

Oferujemy:

-> możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji (uprawnienia budowlane)

-> umowę o pracę -> niezbędne narzędzia pracy -> atrakcyjne wynagrodzenie -> pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole -> pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ekoenergia.co