Kariera

KOSZTORYSANT ROBÓT BUDOWLANYCH/ELEKTRYCZNYCH/SANITARNYCH

Miesjce pracy:Łowicz
Data rozpoczęcia:1.09.2021
Wymiar pracy:1 etat

Spółka Eco-Therm wchodząca w skład Grupy Ekoenergia rozbudowuje Zespół.

Obowiązki:

> analizowanie dokumentacji projektowej

> przedmiarowanie robót

> przygotowywanie ofert przetargowych

> przygotowanie wycen inwestycji skierowanych do oferowania

> dokonywanie obliczeń własnych w ramach branży budowlanej/elektrycznej/sanitarnej

> skuteczne zarządzanie dostawcami, oraz oferentami

> wsparcie techniczne, oraz wykonawcze realizowanych projektów

Oczekiwania:

> wykształcenia techniczne

> doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

> znajomość programów: Norma, MS Office

> znajomość zasad kosztorysowania

> umiejętność pracy w zespole

> doświadczenie w zakresie wyceny robót budowlanych/elektrycznych/sanitarnych

Oferujemy:

> atrakcyjne wynagrodzenie

> umowę o pracę

> współpracę z młodym oraz wykwalifikowanym zespołem

> narzędzia pracy (komputer, telefon komórkowy)

> szkolenia doskonalące i systematyzujące wiedzę

> cykliczne spotkania wyjazdowe integrujące zespół

Prosimy o przesłanie CV wraz z numerem telefonu na adres:biuro@ecotherm.com.pl

z adnotacją w tytule: „REKRUTACJA – KOSZTORYSANT robót budowlanych/robót elektrycznych/robót sanitarnych”

 Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 2002 nr 133 poz. 883 ),oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą RODO, która weszła w życie z dniem 25.05.18. Dane osobowe będą przetwarzane do końca procesu rekrutacji, po tym okresie dane zostają usunięte".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.