Kariera

Specjalista ds. obsługi gwarancyjnej

Miesjce pracy:Województwo łódzkie
Data rozpoczęcia:
Wymiar pracy:1 etat

Obowiązki:

-> obsługa klientów w okresie gwarancyjnym

-> prowadzenie procesów reklamacji

-> organizowanie okresowych przeglądów serwisowych i gwarancyjnych

-> archiwizowanie dokumentacji budowy

Oczekiwania:

-> ogólna wiedza techniczna z zakresu instalacji sanitarnych, budownictwa ogólnego

-> dobra samoorganizacja pracy

-> otwartość na wyzwania oraz umiejętność szybkiego reagowania i poszukiwania niestandardowych rozwiązań -> komunikatywność, duża samodzielność w działaniu, dyspozycyjność, asertywność

wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

Mile widziane:

-> umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych

-> doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

-> umowę o pracę na pełny etat, praca od poniedziałku do piątku

-> atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy

-> przyjazną atmosferę pracy

-> pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

-> możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego Prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@ekoenergia.co