Kariera

SPRZĄTACZ/-KA OBIEKTU BIUROWEGO

Miesjce pracy:Województwo łódzkie
Data rozpoczęcia:1.06.2021
Wymiar pracy:1 etat

Obowiązki:

-> sprzątanie pomieszczeń biurowych, toalet, pomieszczeń socjalnych, (ok 1000 m2)

-> odkurzanie i mopowanie,

-> opróżnianie koszy na śmieci,

-> sprzątanie klatek schodowych,

-> czyszczenie powierzchni szklanych

-> prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

-> w I-szej kolejności bierzemy pod uwagę osoby, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności,

-> doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

-> chęć do pracy, solidność i sumienność, dokładność, zaangażowanie, dyskrecja

Oferujemy:

-> umowa o pracę

-> przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

-> dodatkowe ubezpieczenie grupowe na zdrowie i życie współfinansowane przez Pracodawcę

Prosimy o przesłanie CV wraz z numerem telefonu i z dopiskiem nazwy stanowiska na adres: rekrutacja@ekoenergia.co

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli :

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 2002 nr 133 poz. 883 ),oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą RODO, która weszła w życie z dniem 25.05.18. Dane osobowe będą przetwarzane do końca procesu rekrutacji, po tym okresie dane zostają usunięte".